RODZINNA FIRMA
NA RYNKU OD 27 LAT

Eksperci w produkcji domowego makaronu

Cześć, jestem Dominik Polak. Jestem Prezesem rodzinnej firmy POLMAK, która istnieje na rynku od ponad 27 lat. W latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku założył ją mój tata Grzegorz Polak. Specjalizujemy się w produkcji domowego makaronu i jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie. Codziennie dostarczamy naszym klientom najlepszy tradycyjny makaron.

Pewnego dnia zrodził się w mojej głowie pomysł na stworzenie makaronu, który będzie smakował i wyglądał jak tradycyjny, a jednocześnie będzie odpowiedni dla diabetyków czyli MAKARON o NISKIM IG. Udało mi się to osiągnąć dzięki współpracy z naukowcami z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Kilkuletnie badania zespołu Zakładu Inżynierii i Technologii Zbóż kierowanego przez dr hab. inż. Aldonę Sobotę przyniosły efekt w postaci opracowania receptury.

NISKI IG MAKARON

Jedz mądrzej. Czuj się lepiej. Żyj dłużej.

MAKARON NISKI IG to produkt o określonym niskim indeksie glikemicznym na poziomie 38. Dzięki wieloletniej pracy osiągnęliśmy nasz cel i teraz osoby z cukrzycą, insulinoopornością, osoby z zaburzeniami gospodarki węglowodanowej, ale i Ci, którzy dbają o zdrowy styl życia mogą cieszyć się smakiem jasnego makaronu bez wyrzutów.

Zdrowie 100%
Długie życie 100%
Smak 100%

NISKI INDEKS GLIKEMICZNY

zadbaj z nami o swoje zdrowie i figurę
Language